Heřman z Bubna
H E Ř M A N K A ,
                soukromá klubovna, račte vstoupit..
nebojte se členství v našem klubu, nezavazuje Vás k ničemu, kromě slušného chování, přináší, doufáme, jen pozitiva :-)
Dlouho jsme váhali, jak naši "klubovnu" nazvat..

..tedy, ona to původně měla být čajovna, ale pánové si  v sortimentu prosadili pivo. Protože pivo do čajovny moc nepatří a restaurace nejsme, stala se z místa, které, doufáme, mnohým z vás nabídne nejen odpočinek, pohodu a klid, ale i zábavu a posezení v příjemném prostředí, soukromá KLUBOVNA :-)
Můžete u nás ochutnat z opravdu široké škály sypaných čajů, nealko i alko nápojů, zobnout i něco pro chuť -  zkrátka zkuste se inspirovat v naší nabídce, případně si řekněte, na co byste měli chuť a třeba se inspirujeme my od vás:-)
Názvů padalo v počátcích mnoho, ale na konec po dlouhém váhání zvítězil ten nejpragmatičtější. Ulice, ve které můžete naši klubovnu navštívit, nese jméno českého šlechtice, Heřmana z Bubna. A Proto jsme právě jeho pojali naším patronem a pojmenovali klubovnu po něm..

..HEŘMANKA.

JAKOU výhodu  má soukromý, neveřejný klub?
-nechodí sem nezvaní hostě,
-můžete se podílet na tom, jaké bude místo vašich setkání
-můžete si v takřka domácím prostředí rezervovat část klubu či celé prostory pro svoji akci,
-lze domluvit prakticky vše, na čem se domluvíme
-v některých požadavcích vám běžné cukrárny, kavárny, ani jiní, klasické veřejné podniky nevyjdou vstříc-nebojte se požádat o vstřícnost u nás:-)
-u nás se setkáváte s přáteli, poznáváte další a více méně víte, na koho zde narazíte
-v běžné restauraci, či kavárně se setkávají náhodní lidé z ulice, u nás se z hosta stává člen, který má příležitost se seznámit s novými lidmi a nebo zůstat v anonymitě, ve svém soukromí, které bude nadále respektováno
-můžete se účastnit akcí, které pořádáme
-máte možnost poznat další zájmové skupiny a přidat se k nim...
Nebojte se členství, zavazuje vás pouze ke slušnému chování!!!

Trocha zamyšlení?


Naše klubovna není typickou veřejnou restaurací, kavárnou, či cukrárnou, které jsou dnes na každém kroku.
Heřmanka je soukromou klubovnou, tedy skýtá trochu odlišné prostředí a provoz, nežli klasická veřejná provozovna. Můžete ochutnat domácí produkty, domluvit si konkrétní nabídku a podmínky konzumace, můžete zde nerušeně trávit nejen volný čas,ale i pracovní schůzky, školení, prezentace, či rodinné oslavy, vše je pouze na domluvě..
myslete jen na to, že přicházíte do soukromého, neveřejného klubu a svým vstupem zároveň stvrzujete vědomí a souhlas s podmínkami našeho klubu.

Snad se u nás budete cítit příjemně a rádi se budete vracet..
  • nebojte se Ferdy, někdy létá volně po klubu, tak, prosím, zavírejte dveře..
  • Chcete-li posedět nad vlastním rodinným, klubovým, sportovním, či adrenalinovým záznamem na DVD, který si chcete promítnout i s pohoštěním, je Vám k dispozici LCD TV, DVD přehrávač.
  • Pro "malé návštěvníky" můžete u nás uspořádat narozeninovou nebo jinou párty, se zmrzlinkou, palačinkami, ovocnými poháry, či koktejly a dortem, dle dohody a zájmu..
  • Můžete využít připojení k internetu přes wifi, na svém, či na našem PC v internetovém růžku, zdarma /při konzumaci/.
  • Potřebujete v klidném a uzavřeném prostředí uspořádat firemní večírek, školení, či prezentaci?
  • Máte-li nějaký klub, s jehož členy, či výborem se chcete pravidelně, či nepravidelně scházet nad sklenkou, či talířem a projednávat potřebné..
  • Patříte-li k různým organizacím, myslete na to, že do klubu vstupujete jako obyčejný host, který zvažuje členství, nejsme veřejní, takže zapomeňte na průkazy typu OSA a podobně, ti, kteří si na hosty pouze hrají, nemají do klubu přístup.
  • chcete prostě přicházet k nám :-) ?

     

 


Klubové podmínky:  jak se stát členem našeho soukromého klubu?.. je to TAK snadné.
Návštěvník Heřmanky, který by rád poseděl /a není třeba vysloveně členem RnR, BMW, paragánů, či jiných klubů, které k nám chodí a již registrované jsou/, se může stát novým členem a přijít posedět, podívat se na TV, použít wifi, uspořádat oslavu, prostě cokoli, na čem se s obsluhou dohodne...
*Podmínkou členství je
jednorázový poplatek 25,- k první útratě, za který dostanete vizitku s razítkem a podpisem.
:-)

/jednou za čas jsou vyhlašovány akce, když klubový příspěvek nehradíte a stáváte se členem automaticky při první návštěvě, či na základě mailové, či osobní žádosti o vystavení kartičky!!!/
*Po jejím předložení můžete kdykoli v budoucnu přijít jako člen a  při další návštěvě už platíte pouze útratu.
*Pokud vizitku ztratíte, můžete si zakoupit další při následné návštěvě.Budete-li častým návštěvníkem, obsluha vás snadno identifikuje a vystaví duplikát bezplatně :-)
*Vizitka je nepřenosná, ale pochopitelně Vás opravňuje k tomu, abyste, coby řádný člen klubovny Heřmanka, přivedli bezplatně své další hosty..
*Osobám, které pracují v organizacích, které se přiživují na ostatních, jako je OSA a podobně, je do našeho soukromého klubu vstup zakázán. Vítáni jsou pouze jako obyčejní hosté, kteří se chtějí stát našimi členy, respektujícími podmínky členství.
*Každý člen klubu se zavazuje, že nebude vynášet informace, či cokoli, čím by poškodil jiného člena klubu, či klub samotný.

*Poslední  podmínkou je naše prosba o dodržení bodu novinek č.3. - Toto je opatření pro příjemný pocit a pobyt nejen všech hostů, ale i obsluhy..
*Kapacita klubových míst  je omezená!


 

hlavní strana