HEŘMANKA,
soukromá klubovna

Heřman z Bubnaheřman na domě
Náš patron, Heřman z Bubna (+1602),
český šlechtic a cestovatel, proslul chovem lvů,
které si přivezl z cest.

Spolu s Janem Žižkou z Trocnova a Vlastou je vyobrazen na trojici domů v ulici Dukelských hrdinů.Heřmanova malba je na domě 42/563.
 

Naše klubovna není typickou veřejnou restaurací, kavárnou, či cukrárnou, které jsou dnes na každém kroku.
Heřmanka je soukromou klubovnou, tedy skýtá trochu odlišné prostředí a provoz, nežli klasická veřejná provozovna. Můžete ochutnat domácí produkty, domluvit si konkrétní nabídku a podmínky konzumace, můžete zde nerušeně trávit nejen volný čas, ale i pracovní schůzky, školení, prezentace, či rodinné oslavy, vše je pouze na domluvě..

Snad se u nás budete cítit příjemně a rádi se budete vracet..

Dlouho jsme váhali, jak naši "klubovnu" nazvat.

..tedy, ona to původně měla být klubová čajovna, ale pánové si  v sortimentu prosadili pivo. Protože pivo do čajovny moc nepatří a restaurace nejsme, stala se z místa, které, doufáme, mnohým z vás, kteří se budete chtít stát jedním z nás, nabídne nejen odpočinek, pohodu a klid, ale i zábavu a posezení v příjemném prostředí, soukromá, neveřejná  KLUBOVNA :-)
Můžete u nás ochutnat z opravdu široké škály sypaných čajů, nealko i alko nápojů, zobnout i něco pro chuť /oříšky, brambůrka, atd./-  zkrátka zkuste se inspirovat v naší nabídce, případně si řekněte, na co byste měli chuť a třeba se inspirujeme my od vás:-)
Názvů padalo v počátcích mnoho, ale na konec po dlouhém váhání zvítězil ten nejpragmatičtější. Ulice, ve které můžete naši klubovnu navštívit, nese jméno českého šlechtice, Heřmana z Bubna. A Proto jsme právě jeho pojali naším patronem a pojmenovali klubovnu po něm..

..HEŘMANKA.
  • Chcete-li posedět nad rodinným, klubovým, sportovním, či adrenalinovým záznamem na DVD, který si chcete promítnout i s pohoštěním, je Vám k dispozici LCD TV, DVD přehrávač.
  • Pro "malé klubové návštěvníky" můžete u nás uspořádat narozeninovou nebo jinou párty, se zmrzlinkou, palačinkami, ovocnými poháry, či koktejly a dortem, dle dohody a zájmu..
  • Můžete využít připojení k internetu přes wifi zdarma /při konzumaci/.
  • Potřebujete v klidném a uzavřeném prostředí uspořádat firemní večírek, školení, či prezentaci?
  • Máte-li nějaký klub, s jehož členy, či výborem se chcete pravidelně, či nepravidelně scházet nad sklenkou, či talířem a projednávat potřebné..
  • chcete prostě přicházet k nám :-) ? 


 
..staňte se členy klubu..

 .. *máte zde možnost v klubovém stylu ochutnat drobné pochutiny, jako jsou slané i sladké palačinky, domácí chléb s různými pomazánkami, zákusek atd., dle momentální nabídky, vybrat si z přiměřené a celkem pestré nabídky teplých, či studených čajů, a nebo jiných nealkoholických nápojů.
*Čepujeme 11' pivo Mušketýr, 10' Březňák, další různé speciály, které míváme cca 1x měsíčně, v lahvích můžeme nabídnout černé a nealkoholické pivo, či Radler/Cider. Ti, kteří si potrpí na posílení chuti v alkoholické nabídce, jistě ocení různé druhy rumů, a dalších jiných moků..
Někteří z vás rádi přikusují při posezení pivní pochoutky, ve stylu pálivých toastů, gyrosové klobásy, buřtů na pivě, či kyselých utopenců..
..nebo ochutnáte naši specialitu, voňavý, lehce kořeněný Hermelín na slanince..(s brusinkou)?

Osvěžení nabízí i další nabídka alkoholických, či nealkoholických nápojů.
..nemáte-li hlad, můžete třeba jen tak pro chuť uzobávat podzemnici olejnou, mandle, kešu, olivy, co zrovna máme..
Nejen 
dětem jistě přijde k chuti teplá hustá čokoláda, domácí limonády v horké i studené podobě, či některý z mnoha druhů čajů a nečajů..

k l u b o v é     p o d m í n k y . . - NEBOJTE SE ČLENSTVÍ!! :-)


V sekci, jak jsme budovali, je vidět, že aby klubovna vypadala aspoň trochu útulně, bylo zapotřebí spousta práce a nápadů. Sice nešlo o nějaké velké stavební úpravy,spíše o spoustu a spoustu oprav,ve zdech bylo staré a porouchané vedení vody a elektřiny, takže kopání a zednických prací jsme si užili a jak je vidět na fotografiích v některých chvílích prostory vypadaly hrůzostrašně.. Velké změny jsme si nemohli dovolit, přestože by to bylo ku prospěchu prostor. Jediná změna, oproti původní podobě je příčka na záchodě, protože jsme chtěli pánům oddělit pisoár od klasické záchodové mísy. Jednalo se spíše o nápravu, než změnu, protože podle původní dokumentace tam příčka byla,ale někdo ji zbořil. Uvidíme, zdali postačí přes zimu elektrický radiátor, který je v přední místnosti, do rozvodů plynu jsme opravdu neměli odvahu zasahovat a určitě by to bylo komplikované. V zadních místnostech, naštěstí, plyn rozvedený byl.Jestli se náš soukromý klub stane někdy veřejnou provozovnou, o tom bychom spíše polemizovali a zatím to neplánujeme, není totiž v našich silách vyhovět úřadům, protože je to opravdu náročné, splnit vše, co předpisy požadují. Přestože to nepožadují po všech.. :-( Navíc běžných provozoven je všude kolem dost a dost. U nás je možnost podnikat klubové věci(Hry, schůzky vedoucích, shlédnutí vlastních záběrů ze závodů, seskoků, dovolených, akcí, atd.)
Trochu jsme po 10 letech provozu převlékli vizáž..
vchod
vchod
"bar"
bar 
2006-2016                                                      2016-?
více čajová místnost
/kapacita 16 - 20 míst/

2006-2016

2016-?
trochu jsme po 10 letech rekonstruovali..

cajovna
2006-2016

2016-?


více pivní místnost
/kapacita 16 míst/

toalety-kluci
pánský záchod
pivní toalety - holky
wc-holky
   
tv-pivní
Náš Senegalský papoušek Ferdíček
ferda na kokosu
feda na baru
internet
internet
alkohol
caje
Nadchl vás porcelán, ve kterém je u nás servírován čajík?
 Některé "kousky" jsou k mání,ale jen velice omezeně, výroba těchto unikátních konviček a šálků je již ukončena, bohužel.
konvičkahrnečky
ferda na baru ferda na baru
nabídka pro mlsné jazýčky..


suši

..pokud u nás chcete posedět v uzavřené společnosti, pořádat párty, či jiný "sedánek" a budete si přát objednat nějaké specielní menu, vše je jen na domluvě.

čajový lístek..
/40 druhů sypaných čajů../


hlavní strana